CIRCLE K BUSINESS CENTRe

Circle K Business Centre ir dalīto pakalpojumu centrs, kurš tika izveidots 2012. gadā Rīgā. Šobrīd uzņēmums strādā 2 lokācijas vietās - Rīgā un Varšavā (Polijā) – lai sniegtu pakalpojumus Circle K biznesa vienībām 8 Eiropas valstīs: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Polijā un Īrijā. Latvijā izvietotais Circle K Business Centre sniedz pakalpojumus grāmatvedības un finanšu, informāciju tehnoloģiju, loģistikas, mārketinga, klientu servisa, personāldaļas un citās sfērās. 2012. gadā uzņēmumā uzsāka darbu 30 darbinieki, tomēr laika gaitā uzņēmums ir manāmi izaudzis - darbinieku skaitam pārsniedzot 625 darbiniekus.

SEB Global services riga

SEB Global Services Rīgā nodrošina pasaules līmeņa finanšu pakalpojumus SEB grupas klientiem un biznesa struktūrvienībām 20 valstīs. Kopš dibināšanas 2006. gadā,  biznesa centrs atbalsta SEB grupas uzņēmumus, lai kopīgi kļūtu par efektivitātes un inovāciju līderi banku nozarē. SEB Biznesa centrs Rīgā piedāvā plaša klāsta pakalpojumus - maksājumu operācijas, naudas pārvaldības atbalsta funkcijas, kā arī pakalpojumi, kas saistīti ar banku produktiem, risku pārvaldību, IT. Biznesa centrs turpina paplašināt tās apkalpoto funkciju klāstu un kompetences, uz ko norāda arī pastāvīgs darbinieku skaita pieaugums - no 100 līdz par 850 jomas profesionāļiem. 

cabot corporation biznesa pakalpojumu centrs

 ASV ķīmiskās rūpniecības kompānijas "Cabot Corporation" biznesa pakalpojumu centrs Rīgā nodrošina grāmatvedības, finanšu, iepirkumu, pārdošanas, klientu apkalpošanas, transporta, IT, datu pārvaldes un citus biznesa atbalsta pakalpojumus "Cabot" grupas uzņēmumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Šobrīd uzņēmumā nodarbināti 190 jomas profesionāļi, tomēr uzņēmums 2019. gada nogalē paziņojis par darbības paplašināšānu Latvijā, radot 75 jaunas darbavietas.

cognizant (GB) Limited filiāle latvijā

"Cognizant" ir starptautiska ASV kompānija, kas nodrošina informācijas tehnoloģiju, konsultāciju un biznesa procesu ārpakalpojumus. Tāpat kompānija nodarbojas ar klientu biznesa stiprināšanu, lai veicinātu to izaugsmi. IT uzņēmums "Cognizant" dibināts 1994. gadā un uzņēmuma ienākumi pēdējos gados pārsniedz 14 miljardus ASV dolāri. "Cognizant" pieder vairāk nekā 100 attīstības un piegādes centri pasaulē, tostarp viens no centriem atrodas Latvijā, kas izveidots 2018. gadā un nodarbina vairāk nekā 240 jomas profesionāļus.

INTRUM GLOBAL TECHNOLOGIES

Intrum ir pasaules vadošā parādu atgūšanas un kredītu pārvaldības sabiedrība ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi. Ar uzņēmuma mātes kompāniju Stokholmā, Intrum veic uzņēmējdarbību 24 valstīs visā Eiropā un Latīņamerikā (Brazīlijā), nodarbinot vairāk nekā 10 000 jomas profesionāļu.
Intrum izveidoja savu IT atbalsta centru Rīgā (Intrum Global technologies) 2010. gadā, kura atbildībā ir programmatūru izstrāde, ieviešana un IT atbalsta sniegšana Intrum grupas uzņēmumiem. Intrum Global Technologies ir kā biznesa centrs ir patstāvīgi audzis un attīstījies, šobrīd nodrošinot vairāk nekā 260 darba vietas augsta līmeņa IT jomas profesionāļiem.

DNB Bank ASA Servisa centrs

DNB Bank ASA Servisa Centrs tika dibināts 2012. gadā un tas ir vienīgais DNB koncerna pārstāvis Baltijā, kurš sniedz pakalpojumus klientiem no Norvēģijas dažādās jomās: maksājumi, kredīti, konti un resursu atgūšana. Darba valoda ir norvēģu, tās apguvi DNB Bank ASA Servisa Centrs saviem darbiniekiem nodrošina. Organizācijai ir inovatīva un attīstoša vide, kas fokusējas ne tikai uz ikdienišķiem uzdevumiem, bet arī uz nepārtrauktu procesu uzlabošanu. 

If p&C insurance

If P&C Insurance ir vadošā riska apdrošināšanas kompānija Skandināvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmuma īpašnieks ir Sampo Group, kurš tiek kotēts NASDAQ OMX Helsinki biržā. If piedāvā pilnu riska apdrošināšanas pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

If pavisam nodarbina ap 6800 darbinieku un apkalpo aptuveni 3.6 miljonus klientu. Latvijā If ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem gan privātpersonu, gan biznesa klientu vidū.

Tietoevry

Globāli apvienojoties informācijas tehnoloģiju korporācijām “Tieto” un “EVRY”, 2020. gadā darbu sācis nu jau apvienotais uzņēmums ar nosaukumu “TietoEVRY”, kas tādejādi kļuvis par vadošo digitālo pakalpojumu un programatūras produktu uzņēmumu Ziemeļvalstīs ar spēcīgu vietējo klātbūtni tirgos un globālām iespējām. Ar galveno biroju Somijā „TietoEVRY” darbinieku skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem kompāniju un sabiedriskā sektora klientu vairāk nekā 90 valstīs. Rīgā nodarbināti vairāk nekā 1000 cilvēki gan IT pakalpojumu jomā, gan apkalpojot TietoEVRY grupas uzņēmumus finanšu jautājumos.

atea global services

Atea ir vadošais Ziemeļvalstu un Baltijas IT infrastruktūras piegādātājs un otrs lielākais IT infrastruktūras risinājumu nodrošinātājs Eiropā. Atea piedāvā IT produktus no pasaules vadošajiem piegādātājiem un, pateicoties uzņēmuma 3700 konsultantiem un 7500 dažādām tehnoloģiju sertifikācijām, nodrošina saviem klientiem speciālistu kompetenci IT infrastruktūras pakalpojumu jomā. 

Atea Global Services Riga ir daļa no Atea grupas, kas darbojas kā dalīto pakalpojumu centrs, kas nodrošina pilnu IT infrastruktūru vairāk kā 300 klientiem visā pasaulē, nodarbinot aptuveni 400 cilvēkus Rīgā.

allnex global business services

allnex ir vadošais sveķu, piedevu un savienojumu piegādātājs arhitektūras, automašīnu ražošanas nozarēm, elektroprecēm un plastmasas ražotājiem, kā arī īpašiem pārklājumiem un tintēm. Uzņēmums darbojas visos kontinentos un nodarbina vairāk kā 4000 darbinieku.  Latvijā izvietotajā dalīto pakalpojumu centrā strādā vairāk kā 260 darbinieki, kuri nodrošina uzņēmuma finanšu, iepirkumu, personālvadības, datu pārvaldības un klientu servisa pakalpojumus. 

SOLVAY BUSINESS SERVICES LATVIA

Solvay Group ir beļģu uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar izejmateriālu specializēto ķīmisko vielu ražošanu. Grupai pasaulē ir vairāk kā 26 tūkstoši darbinieki 61 valstīs ar galveno biroju Briselē, Beļģijā.

Solvay Business Services Riga ir dalīto pakalpojumu centrs, kurš sniedz atbalsta pakalpojumus grupas uzņēmumiem visā pasaulē. Latvijas birojā strādā vairāk kā 190 darbinieki, kuri nodarbojas ar finanšu, iepirkumu, loģistikas, datu apstrādes un analītikas, informāciju sistēmu, izejmateriālu uzskaites un klientu atbalsta sniegšanas jomās. 

MSC SHARED SERVICE CENTER RIGA

MSC Mediterranean Shipping Company ir pasaules līderis starpvalstu jūras konteineru pārvadāšanā un viens no vadošajiem tirgus dalībniekiem Latvijā. MSC ir ģimenes uzņēmums, un tā saime sastāv no vairāk nekā 70,000 ģimenes locekļu ar pārstāvniecībām vairāk nekā 155 valstīs. MSC Shared Service Center Riga nodrošina profesionālu attālinātu atbalstu daudzām MSC pārstāvniecībām visā pasaulē, nodarbinot vairāk nekā 170 finanšu, loģistikas, klientu servisa, dokumentu pārvaldības un IT profesionāļus.

ACCENTURE LATVIjas filiāle

Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 492 000 cilvēki, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Uzņēmums strādā ar jaunākajām tehnoloģijām, lai klientiem palīdzētu pielāgoties mūsdienu biznesa un lietotāju vajadzībām. 

Uzņēmums strādā ar tādām kompānijām kā BMW, BBC, Discovery Networks, Henkel, Novartis, Roche, Lindorff u.c. Accenture Latvijā šobrīd strādā aptuveni 1500 konsultanti, kas strādā ar Java, .Net, SAP, Oracle un citām vadošajām tehnoloģijām. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams papildinātās realitātes risinājums, lai pielaikotu drēbes internetā, viedais stāvvietu noteikšanas risinājums vai lielo datu pārvaldības modelis, Accenture palīdzēs radīt nākotni daudzās tautsaimniecības jomās.

AIRO CATERING SERVICES latvija (lsg sky chefs)

Airo Catering Services Latvija ir LSG Sky Chefs meitas uzņēmums, kas apkalpo aviokompānijas Aeroflot, airBaltic, Czech Airlines, Finnair, Lufthansa, Smartlynx un Uzbekistan Airways. Uzņēmums Latvijā izveidojis arī biznesa atbalsta centru, sniedzot tādas administratīvās atbalsta funkcijas kā finanses un grāmatvedība, klientu serviss, iepirkumi, IT, loģistika, izpēte un attīstība, dokumentu pārvaldība LSG Sky Chefs grupas uzņēmumiem visā pasaulē. Uzņēmumā nodarbināti 90 augsta līmeņa speciālisti.

containerships

Containerships ir Francijas izcelsmes pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas nodrošina uzticamus un ilgtspējīgus multimodālos pārvadājumus no durvīm līdz durvīm. Pateicoties tam, ka uzņēmums ir daļa no CMA CGM, kas ir pasaules vadošā jūras kravu pārvadājumu kompānija, organizācija var augt un attīstīt funkcijas, darbību, un ilgtspējas mērķus. Starptautiskā uzņēmumā nodarbināti aptuveni 1200 speciālisti vairāk nekā 30 valstīs, kuri nodrošina efektīvu un funkcionālu piegādes ķēdes vadību. Latvijā izveidotajā Containerships biznesa pakalpojumu centrā nodarbināti 40 jomas profesionāļi, kas ikdienā nodarbojas ar grāmatvedības, administratīvā atbalsta sniegšanu, piegādes ķēdes un loģistikas atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu grupas uzņēmumiem.