CIRCLE K BUSINESS CENTRe

Circle K Business Centre ir dalīto pakalpojumu centrs, kurš tika izveidots 2012. gadā Rīgā. Šobrīd uzņēmums strādā 2 lokācijas vietās - Rīgā un Varšavā (Polijā) – lai sniegtu pakalpojumus Circle K biznesa vienībām 10 valstīs: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Polijā, Īrijā, ASV un Kanādā. Latvijā izvietotais Circle K Business Centre sniedz pakalpojumus grāmatvedības un finanšu, informāciju tehnoloģiju, loģistikas, mārketinga, klientu servisa, personāldaļas un citās sfērās. 2012. gadā uzņēmumā uzsāka darbu 30 darbinieki, tomēr laika gaitā uzņēmums ir manāmi izaudzis - darbinieku skaitam pārsniedzot 740 darbiniekus.


SEB Global services riga

SEB Global Services Rīgā nodrošina pasaules līmeņa finanšu pakalpojumus SEB grupas klientiem un biznesa struktūrvienībām 20 valstīs. Kopš dibināšanas 2006. gadā,  biznesa centrs atbalsta SEB grupas uzņēmumus, lai kopīgi kļūtu par efektivitātes un inovāciju līderi banku nozarē. SEB Biznesa centrs Rīgā piedāvā plaša klāsta pakalpojumus - maksājumu operācijas, naudas pārvaldības atbalsta funkcijas, kā arī pakalpojumi, kas saistīti ar banku produktiem, risku pārvaldību, IT. Biznesa centrs turpina paplašināt tās apkalpoto funkciju klāstu un kompetences, uz ko norāda arī pastāvīgs darbinieku skaita pieaugums - no 100 līdz vairāk kā 1000 darbiniekiem šobrīd. 

cabot corporation biznesa pakalpojumu centrs

 ASV ķīmiskās rūpniecības kompānijas "Cabot Corporation" biznesa pakalpojumu centrs Rīgā nodrošina grāmatvedības, finanšu, iepirkumu, pārdošanas, klientu apkalpošanas, transporta, IT, datu pārvaldes un citus biznesa atbalsta pakalpojumus "Cabot" grupas uzņēmumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Šobrīd uzņēmumā nodarbināti 190 jomas profesionāļi, tomēr uzņēmums 2019. gada nogalē paziņojis par darbības paplašināšānu Latvijā, radot 75 jaunas darbavietas.

cognizant (GB) Limited filiāle latvijā

"Cognizant" ir starptautiska ASV kompānija, kas nodrošina informācijas tehnoloģiju, konsultāciju un biznesa procesu ārpakalpojumus. Tāpat kompānija nodarbojas ar klientu biznesa stiprināšanu, lai veicinātu to izaugsmi. IT uzņēmums "Cognizant" dibināts 1994. gadā un uzņēmuma ienākumi pēdējos gados pārsniedz 18 miljardus ASV dolāru. "Cognizant" pieder vairāk nekā 100 attīstības un piegādes centru pasaulē, tostarp centrs, kas atrodas Latvijā. Tas izveidots 2018. gadā un nodarbina vairāk nekā 150 jomas profesionāļus.

Roche services & Solutions (riga)

Roche Services & Solutions (RSS) ir daļa no Roche starptautiskās biznesa pakalpojumu organizācijas, kas bāzējas Budapeštā (Ungārija), Sanhosē (Kostarika), Kualalumpurā (Malaizija) un, sākot ar 2023. gadu, arī Rīgā. Biznesa pakalpojumu centrs piedāvā uz klientu vērstus risinājumus partneriem vairāk nekā 150 valstīs. Plānots, ka Rīgas birojā nākamo četru līdz piecu gadu periodā tiks nodarbināti aptuveni 200 darbinieki. Pievienošanās Roche ģimenei ir fantastiska iespēja strādāt dinamiskā komandā un kopīgi veidot Roche izaugsmes stāstu biotehnoloģiju nozarē.

INTRUM GLOBAL TECHNOLOGIES

Intrum ir pasaules vadošā parādu atgūšanas un kredītu pārvaldības sabiedrība ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi. Ar uzņēmuma mātes kompāniju Stokholmā, Intrum veic uzņēmējdarbību 24 valstīs visā Eiropā un Latīņamerikā (Brazīlijā), nodarbinot vairāk nekā 10 000 jomas profesionāļu.
Intrum izveidoja savu IT atbalsta centru Rīgā (Intrum Global technologies) 2010. gadā, kura atbildībā ir programmatūru izstrāde, ieviešana un IT atbalsta sniegšana Intrum grupas uzņēmumiem. Intrum Global Technologies ir kā biznesa centrs ir patstāvīgi audzis un attīstījies, šobrīd nodrošinot vairāk nekā 260 darba vietas augsta līmeņa IT jomas profesionāļiem.

DNB Bank ASA Servisa centrs

DNB Bank ASA Servisa Centrs tika dibināts 2012. gadā un tas ir vienīgais DNB koncerna pārstāvis Baltijā, kurš sniedz pakalpojumus klientiem no Norvēģijas dažādās jomās: maksājumi, kredīti, konti un resursu atgūšana. Darba valoda ir norvēģu, tās apguvi DNB Bank ASA Servisa Centrs saviem darbiniekiem nodrošina. Organizācijai ir inovatīva un attīstoša vide, kas fokusējas ne tikai uz ikdienišķiem uzdevumiem, bet arī uz nepārtrauktu procesu uzlabošanu. 

If p&C insurance

If P&C Insurance ir vadošā riska apdrošināšanas kompānija Skandināvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmuma īpašnieks ir Sampo Group, kurš tiek kotēts NASDAQ OMX Helsinki biržā. If piedāvā pilnu riska apdrošināšanas pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

If pavisam nodarbina ap 6800 darbinieku un apkalpo aptuveni 3.6 miljonus klientu. Latvijā If ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem gan privātpersonu, gan biznesa klientu vidū.

Tietoevry

“Tietoevry” ir vadošais digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu uzņēmums Ziemeļvalstīs. “Tietoevry” darbinieku skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem kompāniju un sabiedriskā sektora klientu vairāk nekā 90 valstīs.

“Tietoevry” Latvijas filiāle apvienojot vairāk nekā 1100 talantīgus speciālistus un inovatīvas tehnoloģijas, ir viena no lielākajām informācijas tehnoloģiju sabiedrībām Latvijā, ierindojoties arī starp vadošajiem Latvijas eksportētājiem.

“Tietoevry” Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs (Global Shared Service Center), kas atrodas Rīgā, specializējas finanšu un grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā Tietoevry korporācijas uzņēmumiem.


atea global services

Atea Global Services ir daļa no Atea grupas, kas ir ne vien vadošais IT infrastruktūras uzņēmums Ziemeļeiropas un Baltijas reģionā, bet arī viens no lielākajiem nozares spēlētājiem Eiropā. Kopumā Atea grupa ir pārstāvēta 88 pilsētās, septiņās valstīs, un tajā strādā vairāk kā 8 tūkstoši darbinieku.

Savukārt Atea Global Services birojs Rīgā pastāv jau 17 gadus un šodien tā komandu veido aptuveni 600 profesionāļi, kas ikdienā nodrošina gan IT un biznesa pakalpojumus, gan personāla vadības un mārketinga procesus.

allnex global business services

allnex ir vadošais sveķu, piedevu un savienojumu piegādātājs arhitektūras, automašīnu ražošanas nozarēm, elektroprecēm un plastmasas ražotājiem, kā arī īpašiem pārklājumiem un tintēm. Uzņēmums darbojas visos kontinentos un nodarbina vairāk kā 4000 darbinieku.  Latvijā izvietotajā dalīto pakalpojumu centrā strādā vairāk kā 260 darbinieki, kuri nodrošina uzņēmuma finanšu, iepirkumu, personālvadības, datu pārvaldības un klientu servisa pakalpojumus. 

MSC SHARED SERVICE CENTER RIGA

MSC Mediterranean Shipping Company ir pasaules līderis starpvalstu jūras konteineru pārvadāšanā un viens no vadošajiem tirgus dalībniekiem Latvijā. MSC ir ģimenes uzņēmums, un tā saime sastāv no vairāk nekā 70,000 ģimenes locekļu ar pārstāvniecībām vairāk nekā 155 valstīs. MSC Shared Service Center Riga nodrošina profesionālu attālinātu atbalstu daudzām MSC pārstāvniecībām visā pasaulē, nodarbinot vairāk nekā 170 finanšu, loģistikas, klientu servisa, dokumentu pārvaldības un IT profesionāļus.

ACCENTURE LATVIjas filiāle

Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 492 000 cilvēki, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Uzņēmums strādā ar jaunākajām tehnoloģijām, lai klientiem palīdzētu pielāgoties mūsdienu biznesa un lietotāju vajadzībām. 

Uzņēmums strādā ar tādām kompānijām kā BMW, BBC, Discovery Networks, Henkel, Novartis, Roche, Lindorff u.c. Accenture Latvijā šobrīd strādā aptuveni 1500 konsultanti, kas strādā ar Java, .Net, SAP, Oracle un citām vadošajām tehnoloģijām. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams papildinātās realitātes risinājums, lai pielaikotu drēbes internetā, viedais stāvvietu noteikšanas risinājums vai lielo datu pārvaldības modelis, Accenture palīdzēs radīt nākotni daudzās tautsaimniecības jomās.

norit Latvia

Norit ir globāls aktīvās ogles ražošanas līderis, kurš vērsts uz klientu apkalpošanu visā pasaulē, darbojoties 10 dažādās ražotnēs un 7 valstīs. Rīgā bāzētais biznesa pakalpojumu centrs Norit Latvia nodarbina 40 jomas ekspertus, kuri sniedz datu pārvaldības, grāmatvedības un iepirkumu pakalpojumus Norit grupas uzņēmumiem visā Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā. Norit Latvia vadītājs ir Oskars Cakuls, kurš bijis saistīts ar GBS nozari jau vairāk kā 10 gadus.

cma cgm ssl intra north Europe

CMA CGM ir pasaules vadošā jūras kravu pārvadājumu kompānija, Francijas izcelsmes pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas nodrošina uzticamus un ilgtspējīgus multimodālos pārvadājumus no durvīm līdz durvīm. Starptautiskā uzņēmumā nodarbināti aptuveni 1200 speciālisti vairāk nekā 30 valstīs, kuri nodrošina efektīvu un funkcionālu piegādes ķēdes vadību. Latvijā izveidotajā CMA CGM biznesa pakalpojumu centrā nodarbināti 40 jomas profesionāļi, kas ikdienā nodarbojas ar grāmatvedības, administratīvā atbalsta sniegšanu, piegādes ķēdes un loģistikas atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu grupas uzņēmumiem.

epam systems

Kopš 1993. gada EPAM Systems, Inc. ir izmantojuši savu progresīvo programmatūru inženierijas mantojumu, lai kļūtu par pasaulē vadošo digitālās transformācijas pakalpojumu sniedzēju – vadošo digitālo un fizisko produktu izstrādes un digitālo platformu inženierijas pakalpojumu uzņēmumu nozarē. 2021. gadā EPAM Rīgā atvēra jaunu IT un Delivery centru, pievienojoties uzņēmuma 15+ inženiertehnisko centru tīklam Eiropas Savienībā.