white_Modern_Business_LinkedIn_Post.jpg

13.06.2024. ABSL Latvia vebinārs "Talent in Focus: Employee experience & financial wellness

13. jūnijā, plkst. 14:00-15:00, ABSL Latvia organizē vebināru "Talent in Focus: Employee Experience & Financial Wellness" kopā ar Katju Leidmani (ERDA) un Iļju Arefjevu (VAIRO).

Aicinām pievienoties vebināram, lai uzzinātu, kā specializēts pētījums par darbinieku apmierinātības līmeni Starptautisko biznesa pakalpojumu nozarē, sniegs pienesumu katram nozares spēlētājam, kā arī, atklāsim galvenās tendences darbinieku pieredzē no 2022. gada līdz 2024. gadam, pamatojoties uz EX indeksa rezultātiem.

Savukārt, Iļja Arefjevs, VAIRO, vebināra ietvaros apskatīs faktorus, kas ietekmē katra indivīda finansiālo labklājību, un to, kā organizācijas var iesaistīties, lai uzlabotu savu darbinieku izpratni par finanšu jautājumiem.

Lai reģistrētos, lūdzu, sazinieties ar asociāciju pa e-pastu: [email protected]. ABSL pasākumi un vebināri ir pieejami tikai ABSL Latvija biedru organizāciju darbiniekiem.

29.05.2024. Latvian business services report 2024 prezentācijas pasākums

29. maijā, plkst. 14:00-16:00, ABSL Latvia aicina uz pasākumu, lai sniegtu visaptverošu un tajā pašā laikā koncentrētu ieskatu Latvijas Biznesa pakalpojumu pārskatā 2024. Pasākums norisināsies tikko kā atklātajā Novira Plaza Riga un tā noslēgumā dalībniekiem būs unikāla iespēja apskatīt jauno biroja ēku.

 • Latvijas ekonomikas apskats (P.Strautiņš, Luminor Latvija)
 • Jaunākais investīciju piesaistē (F. Bikovs, Rīgas Investīciju un Tūrisma Aģentūra
 • Latvijas Biznesa pakalpojumu nozares apskats 2024 (M. Ieleja, ABSL Latvia)
 • Globālās tendences cilvēkkapitāla jomā (P. Nazarova, Deloitte)
 • Atalgojuma tendences (D.Tauriņa, Figure Baltic Advisory)
 • Rīgas biroju tirgus apskats (O.Mihailova, Colliers)

Pasākums tiek organizēts visai nozarei, īpaši aicinām piedalīties arī vadības līmeņa pārstāvjus no uzņēmumiem, kuri piedalījās aptaujā, tomēr nav ABSL Latvia biedri. Lūdzu, reģistrējiet savu dalību, sūtot e-pastu uz [email protected]. Vietu skaits ir ierobežots!

09.05.2024. ABSL Latvia pasākums "Translating organizational dna"

ABSL Latvia organizē nozares pasākumu "Translating Organizational DNA", kas norisināsies 9. maijā, plkst. 14:00-16:00. Pasākuma dalībniekus savās telpās viesmīlīgi uzņems Atea Global Services, Mūkusalas ielā 15, Rīgā. Mēs aicinām visus interesentus, īpaši mārketinga un personālvadības ekspertus, kuri ikdienā rūpējas par darba devēja zīmola veidošanu organizācijās, piedalīties mūsu ABSL sesijā, kurā apskatīsim trīs pieredzes stāstus no D. Rubule (Atea Global Servicess), L. Klavina (Accenture Latvijas filiāle) un I. Zirne (Circle K Business Centre). Pārrunāsim dažādas kultūras "tulkošanas" taktikas, kas nodrošina efektīvu komunikāciju visos līmeņos, sākot no iekšējām komandām līdz potenciālajiem darbiniekiem.
Sesijas ietvaros apskatīsim sekojošos jautājumus:
 • Kā nodrošināt, lai darba devēja tēls precīzi atspoguļotu uzņēmuma kultūru?
 • Kā efektīvi tulkot korporatīvo kultūru vēlamajai auditorijai?
 • Kā pārvarēt plaisu starp globālo un vietējo kultūru vienas organizācijas ietvaros?
Aicinām sazināties ar asociāciju, rakstot uz [email protected], lai reģistrētos dalībai.

18.04.2024. vebinārs - Smart office buildings

ABSL Latvia sadarbībā ar stratēģisko partneri Colliers rīko vebināru "Smart Buildings: The Role of Technology in Office Buildings" 18. aprīlī, plkst. 10:00-11:00 (Rīgas laiks), MS Teams platformā.

Šī interaktīvā vebināra ietvaros apskatīsim jaunākās tehnoloģiju tendences un to, kādas vēl izmaiņas varam sagaidīt biroju ēku būvniecībā nākotnē. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par to, ko sagaidīt no mūsdienīgām ēkām un kā plānot biroja stratēģiju ilgtermiņā. Mēs parādīsim risinājumu piemērus, ieskaitot ESG tehnoloģijas, kas rūpējas par datu apkopošanu un oglekļa nospieduma samazināšanu. Vebināru vadīs Renata Hartle, Direktore, Stratēģiskās konsultācijas, Colliers.

Aicinām sazināties ar asociāciju, rakstot uz [email protected], lai pieteiktu dalību. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ABSL Latvia pasākumi/vebināri ir pieejami tikai ABSL Latvia biedru organizāciju darbiniekiem. Šis vebinārs ir pieejams arī dalībniekiem no ABSL māsas valstīm.

13.03.2024. ABSL Latvia ikgadējā biedru sapulce

Svarīgs paziņojums ABSL Latvia biedriem un stratēģiskajiem partneriem: ABSL Latvia ikgadējā biedru sapulce notiks 13. martā, plkst. 14:00-16:00, Magdelēnas kvartālā, ClubHouse36, kurā oficiāli ievēlēsim trīs valdes locekļus uz divu gadu termiņu.


Ikgadējās biedru sapulces norises kārtība:
 • Atskats uz 2023. gadā paveikto / 2024. gada plāni. Monta Ieleja, ABSL Latvia
 • Asociācijas finanšu rezultāti 2023. gadā. Aļesja Kirčenko, ABSL Latvia
 • ABSL Brussels dibināšana un tās mērķi. Pawel Panczyj, ABSL Poland
 • Kandidātu uz valdes locekļu amatiem uzrunas
 • Balsošana un jaunievēlēto valdes locekļu paziņošana
 • Tīklošanās ar kafiju un uzkodām


29.02.2024. event "tax&legal aspects 2024"

ABSL Latvia sadarbībā ar stratēģisko partneri Deloitte organizē pasākumu "Tax and Legal Aspects 2024" 29. februārī, plkst. 14:00-16:00, Citadele Business Centre Konferenču zālē. Pasākuma laikā I.Samlaja (Legal zvērināta advokāte, Deloitte) un E.Putniņa (Nodokļu departamenta vadītāja, Deloitte) kliedēs neskaidrības par nodokļu un juridiskajiem aspektiem 2024. gadā. Papildus prezentācijām, norisināsies arī Q&A sesijas. Informatīvā pasākuma ietvaros apskatīsim šādas tēmas:
 • Darbinieku labumi: nodokļu un juridiskie aspekti
 • Darbinieku drošības pārbaudes - kas jāņem vērā?
 • Citas nodokļu izmaiņas 2024. gadā
Nenokavē iespēju pievienoties pasākumam, uzzināt jaunāko par nodokļu un juridiskajiem jautājumiem, kā arī, izmanto iespēju klātienē satikties ar nozares pārstāvjiem. ABSL Latvia nodrošinās tīklošanas sesiju ar kafiju un uzkodām. Lai reģistrētu savu dalību, aicinām sūtīt e-pastu uz [email protected]. Lūdzu, ņemt vērā, ka dalība pasākumā pieejama tikai ABSL Latvia biedru un stratēģisko partneru uzņēmumu darbiniekiem.

20.12.2023. facility management club "IF insurance office renewal journey"

ABSL Latvia sadarbībā ar tās biedru If Insurance rīko Facility Management Club pasākumu "If Insurance Office Renewal Journey" 20. decembrī, plkst. 14:00 - 15:30, If P&C Insurance birojā, Republikas laukumā 2A.
Pasākuma ietvaros, tiks apskatīti sekojošie jautājumi:
 • Vai iespējams noslēgt biroja renovācijas projektu iepriekš noteiktā laika un budžeta ietvaros?
 • Kā filozofija birojā ir mainījusies pēc tā rekonstrukcijas?
 • Kādi ir izaicinājumi, kurus var un nevar paredzēt sadarbībā ar iekšējiem un ārējiem partneriem biroja atjaunošanas procesā?
Nepalaidiet garām iespēju pēdējo reizi šajā gadā satikties ar nozares kolēģiem un uzzināt vairāk par to, kā If Insurance ir atjaunojis biroja telpas, padarot tās mūsdienīgas, rūpējoties par funkcionalitāti, kā arī iekļaujot dažādas inovāciju komponentes.

Lai reģistrētu savu dalību, sūtiet e-pastu uz [email protected]. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasākumā var piedalīties tikai ABSL Latvia biedru un stratēģisko partneru pārstāvji.

29.11.2023. HR trends 2024,self-led learning

ABSL Latvia organizē HR Kluba pasākumu 29. novembrī, plkst. 10:00-12:00, Roche Services & Solutions Riga birojā. Esam pieaicinājuši zinošas savas jomas ekspertes no FranklinCovey Latvia:
- Anita Kalnina, sertificēta FranklinCovey trenere un koučs, sniegs ieskatu top 5 prioritātēs HR vadītājiem 2024. gadā, kā arī pastāstīs, kā tehnoloģijas var lieti noderēt ceļā uz izvirzīto mērķu sasniegšanu.
- Linda Martinsone, FranklinCovey klientu partnere un mācīšanās stratēģijas speciāliste, mūs iepazīstinās ar pašmācīšanās kultūras veidošanu uzņēmumos kā biznesa konkurētspējīgu priekšrocību. Linda pastāstīs par to, kādas ir mācīšanās pieejas dažādām paaudzēm un kā realizēt pašmācīšanās potenciālu ar tehnoloģiju starpniecību.

Pasākums norisināsies Roche Services & Solutions Riga birojā, Miera ielā 25. Roche Services & Solutions Riga uzsāka biznesa pakalpojumu darbību Latvijā šī gada sākumā un tā vadītāja, Evija Celma, dalīsies ar uzņēmums stāstu, kā arī sniegs iespēju apskatīt biroja telpas. ABSL Latvia parūpēsies par draudzīgām sarunām pie kafijas un uzkodām. Nenokavē iespēju satikties ar nozares profesionāļiem, reģistrē savu dalību, rakstot uz e-pastu [email protected]. Vietu skaits ierobežots.

02.11.2023. vebinārs "Fostering diversity & inclusion: dnb's journey"

ABSL Latvia sadarbībā ar DNB Riga Service Centre organizē vebināru “Fostering Diversity and Inclusion: DNB’s Journey” 2. novembrī, plkst. 15:00-16:30, MS Teams platformā. Vebinārā ar pieredzi un zināšanām dalīsies W.Fredriksen, vecākā viceprezidente, dažādības un iekļaušanas jomas vadītāja DNB, kuras pieredzi raksturo 30 gadu profesionālā karjera, atbildot par personālvadības, D&I jautājumiem Accenture.
Tāpat, A.Dravina, D&I vēstnese DNB ļaus ieskatīties tajā, kā organizācija rūpējas par dažādības un iekļaušanas aspektiem, kā arī iepazīstinās ar nākotnes jauninājumiem šajā jomā.

Vebinārs kalpos kā lieliska platforma pieredzes apmaiņai un diskusijām par izaicinājumiem D&I pārvaldībā Starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozarē.


Rezervē 2. novembra pēcpusdienu (plkst. 15:00-16:30) un tiekamies MS Teams uz vērtīgu pieredzes apmaiņas sesiju.
Lai reģistrētu dalību vebinārā, aicinām rakstīt uz e-pastu: [email protected].


26.10.2023. finanšu kluba vebinārs "automation in finance & accounting shared services"

ABSL Latvia sadarbībā ar asociācijas uzticamo biedru Cognizant Latvia organizē Finanšu kluba vebināru “Automation in Finance & Accounting Shared Services”, kurš norisināsies 26. oktobrī 10:00-11:00 pēc Latvijas laika.

Vebinārā ar pieredzi dalīsies īsteni savas jomas eksperti. Pievienojies vebināram, kurā apskatīsim sekojošos jautājumus:
 • Kas ir finanšu un grāmatvedības (F&A) procesu transformācija? Ko automatizācija nozīmē F&A ārpakalpojumu kontekstā?
 • Kādas mācību stundas Cognizant apguvis, strādājot klientiem F&A automatizācijas projektiem?
 • Galvenie faktori, kas jāņem vērā, veidojot procesa transformācijas un automatizācijas ceļakarti?
 • Noteicošie rādītāji, kā mērīt un noteikt procesa uzlabojumis.
 • Veiksmes stāsti no Cognizant klientiem.
Lai pieteiktu dalību pasākumā, lūdzam rakstīt uz e-pastu: [email protected].


18.10.2023. EXECUtive club "Deloitte gbs maturity report"

ABSL Latvia organizē Executive Club pasākumu "Deloitte GBS Maturity Report", kura ietvaros noteiksim, kur organizācijas individuāli un Latvijas Starptautisko Biznesa pakalpojumu/IT nozare kopumā atrodas biznesa attīstības jeb brieduma līknē salīdzinājumā ar citām populārām lokācijām Eiropā.Pēc prezentācijas par nozares brieduma izvērējumu, mēs pievērsīsimies paneļdiskusijai ar nozares dalībniekiem, kuras ietvaros pārrunāsim ieskatus, idejas, secinājumus pēc aizvadītās Eiropā lielākās nozares konferences, kas norisinājās Kopenhāgenā.

Ņemot vērā, ka pasākums norisināsies jaunajās New Hanza biroji telpās, notikuma apmeklētājiem būs ļauts apskatīt pieejamās A klases biroja telpas, kā arī ekskluzīva iespēja apskatīt Venēcijas biennāles iespaidīgo kentauru instalāciju.Nepalaid garām iespēju tikties ar nozares vadītājiem! Tiekamies 18. oktorbrī, plkst. 15:00, New Hanza biroji, Mihaila Tāla ielā 1. Lai reģistrētu dalību pasākumā, aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu: [email protected]ējam, ka dalība pasākumā pieejama tikai asociācijas biedru un stratēģisko partneru pārstāvjiem.

14.09.2023. public sector case study for gbs success

ABSL Latvia, atsaucoties uz pieprasījumu no nozares, organizē pirmo FACILITY MANAGEMENT CLUB pasākumu "Public Sector Office Case Study For GBS Success", kas norisināsies jau 14. septembrī, plkst. 10:00-12:00. Nozares viesošanos savās telpās, Talejas ielā 1, uzņems Valsts nekustamie īpašumi.

Pasākuma ietvaros, Valsts nekustamie īpašumi pārstāvji A.Vārna, E.Kalniņa, Ģ.Zālītis dalīsies pieredzē, apskatot sekojošos jautājumus:

 • Jaunākās tendences publiskā sektora birojos Latvijā un Eiropā
 • Valsts nekustamie īpašumi pārmaiņu vadība, no Vecrīgas līdz Čiekurkalnam
 • Iespējas uzņēmumiem (tai skaitā pakalpojumu centriem) valsts pārvaldītajos īpašumos
Notikuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties 'walk & talk' tūrē, apskatot Valsts nekustamie īpašumi aktivitātēs balstīta biroja telpas.

Lai piereģistrētu dalību pasākumā, aicinām rakstīt uz e-pastu: [email protected].


Dalība pasākumā pieejama asociācijas biedru darbiniekiem!


31.08.2023. EMPOWER YOUR TALENT THROUGH EDUCATION

ABSL Latvia aicina uz klātienes pasākumu "Empower You Talent Through Education", kurā būs iespēja iepazīties ar Starptautisko biznesa pakalpojumu nozarē atzītāko mācību centru piedāvājumu rudens/ziemas sesijā. Pasākums norisināsies 30. augustā, plkst. 15:00-17:00, Circle K Business Centre, Duntes ielā 6.
 • Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) piedāvāto programmu vadītāju prasmju pilnveidei "Effective Manager Programme" (Sep-Dec) prezentēs programmas augsti novērtētie lektori Rihards Garančs, Guntars Logins Alexander Ilkun.
 • Mercuri International Latvia, Dzintars Koknēvičs prezentēs pētījuma "Leadership Excellence 2023" rezultātus. Pētījumā piedalījušies vairāk kā 450 respondenti, un tā mērķis ir salīdzināt vadītāju un darbinieku viedokli par Leadership situāciju.
 • Komercizglītības centrs (KIC) prezentēs mācību programmu “PRODUKTĪVA PAKALPOJUMU VADĪŠANA” (Sep-Dec). Interaktīvo sesiju “Change leadership: Problem-solving for increased motivation” vadīs Baiba Drēgere-Vaivode.
Pateicoties ERAF atbalstam, kuru koordinē ABSL Latvia, pasākuma ietvaros piedāvātās vadītāju apmācību iespējas pieejamas ar 50% atlaidi.


DALĪBA PASĀKUMĀ PIEEJAMA VISIEM STARPTAUTISKO BIZNESA PAKALPOJUMU CENTRU VADĪTĀJIEM LATVIJĀ.


Reģistrē savu dalību šeit: https://lnkd.in/d4gfkpPm


31.08.2023. NEPĀRTRAUKTI PROCESU UZLABOJUMI UN DIGITĀLĀ INTEGRĀCIJA

ABSL Latvia noslēdz vasaras sezonu ar nozīmīgu nozares pieredzes dalīšanās pasākumu "EMBRACING CONTINUOUS IMPROVEMENT & DIGITAL INTEGRATION".


Datums: 31. augusts
Laiks: 15:00-17:00, ierašanās no 14:30
Lokācija: SEB Global Services, Jaunā biroja ēka "Gustavs", Zemgala Gustava Gatve 73


Eksperti, kuri dalīsies pieredzē:
Timurs Janusovs - Continual Service Improvement Manager, Tietoevry ServiceDesk - iepazīstinās mūsu ar izaicinājumu trīsstūri, kur uzzināsim vairāk kā veiksmīgi ieviest jauninājumus organizācijās, izmantojot digitālo risinājumu integrāciju, rūpējoties par darbinieku apmierinātību un konstantiem procesu uzlabojumiem.
Kaspars Ramiņš - Global Process Manager, Data & Reporting Services, SEB Global Services - dalīsies praktiskā pieredzes stāstā, sniedzot ieskatu reālās dzīves situācijās un labākajās praksēs, rūpējoties par nepārtrauktiem procesu uzlabojumiem starptautiskā organizācijā.
Sagaidāms, ka abas prezentācijas būs pamats vērtīgai diskusijai ar klātesošajiem jomas interesentiem.

Aicinām savlaicīgi reģistrēt dalību pasākumā, izmantojot šo linku bit.ly/47q3XVu .

Dalība ABSL Latvia organizētajos pasākumos ir pieejama tikai mūsu biedru un stratēģisko partneru darbiniekiem.

ai in gbs:practical improvements & ethic challanges

8. jūnijā ABSL Latvia organizēs ekspertu diskusiju “AI in GBS: practical improvements & ethic challenges’’. Mums būs iespēja dzirdēt koncentrētu lekciju par to, kas ir AI, AI lietošanas ētiku, jaunākajām tendencēm pieejamajos un nākotnē plānotajos rīkos, uzņēmumu pieredzes stāstus.


Pauls Jansons, Technical & Development Officer Atea Global Services and Svetlana Kočerova, Head of Branch DNB Riga Service Centre, dalīsies savās pieredzēs un viedoklī par AI pielietojumu GBS industrijā.


Pievienojieties mums uz saturiskām diskusijām 8.jūnijā pulksten 15:00, ATEA, Mūkuslaas ielā 15, Rīgā, reģistrējoties šajā formā līdz 5.jūnijam - https://forms.gle/Bu2X2VWNpBYWZCDq7

ABSL LAtvia procuremenT club 25.05.

25. maijā ABSL Latvia rīko Iepirkumu kluba sanāksmi, kas norisināsies Atea Global Services Mūkusalas ielā 15, Rīgā, plkst. 16:00.


Mums būs iespēja tīkloties un dzirdēt prezentācijas par šādām tēmām:
1. What is ABSL Latvia by Jānis Atslens
2. ERP:SAP implementation journey story by Atea Global Services3. Negotiation Training – Learning from our own experience by Cabot Corporation4. Purchasing process at Elfa Distrelec


Lūdzam pieteikties šeit līdz 23.maijam - https://forms.gle/GNskCz2w1ZjjSaCv7

ESG reporting practicalities

11.maijā plkst.15:00 ABSL Latvia sadarbībā ar stratēģisko partneri Deloitte rīko semināru “ESG reporting practicalities.”

Pasākums notiks OraculeTang, Doma Laukumā 2, 2.stāvā.


Mums pievienosies Deloitte Baltijas Ilgtspējas menedžere Indre Kulikauskaite, kura mūs iepazīstinās ar ESG atskaišu aspektiem, kuri atspoguļojas uzņēmējdarbības vidē, kā arī iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm kopumā. Lūdzam pasākuma laikā dalīties pieredzē par saistīto tēmu, lai diskusijas daļai būtu lielāka pievienotā vērtība.


Lūdzam pietiekties šajā formā ne vēlāk kā līdz 10. maijam - https://forms.gle/66Q9rL2J7F1cdUN58


Atgādinām, ka dalība ABSL Latvia rīkotajos pasākumos ir pieejama tikai biedrības biedru darbiniekiem un stratēģiskajiem partneriem.

Legal aspect of remote work & talent management

ABSL Latvia sadarbībā ar stratēģisko partneri Deloitte rīko semināru: "Legal aspect of remote work & talent management.” 25.aprīlī pulksten 15:00, Cabot telpās, Gustava Zemgala gatvē 74, Rīgā.

Uz diskusiju par attālinātā darba juridiskajiem aspektiem un talantu vadību koupumā mums pievienosies Deloitte juridiskā departamenta menedžeris Kaspars Fridenbergs-Ansbergs.

Aicinām pieteikties pasākumam, aizpildot šo aptauju līdz 21.aprīlim https://forms.gle/gM8CfBYLvQG86bp76

❗️ Atgādinām, ka dalība ABSL Latvia rīkotajos pasākumos ir pieejama tikai biedrības biedru un stratēģisko partneru darbiniekiem.

modern office - what do employees expect nowadays?

ABSL Latvia rīko Executives club tikšanos 18.aprīlī pulksten 15:00, Intrum Global Technologies telpās, Ieriķu ielā 5, Rīgā, C ieeja.

ABSL Latvia stratēģiskais partneris Colliers 2022. gada beigās ir veicis visas Baltijas biroju aptauju, kurā piedalījās 2500+ dalībnieki no vairāk kā 40 privātiem un valsts uzņēmumiem, t.sk. ABSL biedri. Olga Mihailova, Associate Director of Colliers, dalīsies galvenajās atziņās par aptaujas rezultātiem un pārrunās jaunākās biroja tendences un turpmāko attīstību.


Aicinām pieteikties pasākumam, aizpildot šo aptauju līdz 17.aprīlim https://forms.gle/qqgCwKCqVyfDqhR28


Atgādinām, ka dalība ABSL Latvia rīkotajos pasākumos ir pieejama tikai biedrības biedru un stratēģisko partneru darbiniekiem.


27.03.2023. ABSL LAtvia procurement club meet & greet

ABSL Latvia rīko Iepirkumu kluba Meet & Greet pasākumu 27. martā plkst. 16:00-18:30, Cabot birojā, Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā.

Šis pasākums kalpos, lai atjaunotu Iepirkumu kluba aktivitātes un ļautu ABSL Latvia biedriem tīkloties un dalīties ar savu labāko praksi iepirkumu jomā.

Pasākuma gaitā ir plānota iepazīšanās sesija un dalīšanās ar jaunākajām tendencēm iepirkumu jomā un pozitīvajiem panākumiem. Pēc tam sekos neformāla tīklošanās sadaļa.

Lūdzam pieteikties, aizpildot šo anketu ne vēlāk kā līdz 26. martam.

01.03.2023. ABSL Latvia HR kluba sanāksme ar ERDA prezentāciju: "Employer branding trends"

ABSL Latvia sadarbībā ar ERDA rīko HR kluba sanāksmi ar prezentāciju par “Employer branding trends”, kas notiks 1. martā 15:00-17:30, SEB Global Services Riga, Mūkusalas iela 101, B ieeja, 3 stāvs.

Pasākuma laikā mums ar prezentāciju par darba devēja zīmola tendencēm pievienosies ERDA dibinātāja Zane Čulkstēna. Pēc prezentācijas daļas ikviens tiek aicināts uz diskusiju un pieredzes apmaiņu par HR procesu automatizāciju – labākās prakses, mācības, nākotnes izaicinājumi, par galveno tēmu iezīmējot: Chatbots.

Dodiet ziņu, ja jūs vai kāds cits jūsu uzņēmuma vārdā piedalīsies šajā HR kluba sanāksmē, PIESAKOTIES ŠEIT. (NB! Drošības apsvērumu dēļ pasākumā varēs piedalīties tikai reģistrētas personas) Lūdzu, ņemiet vērā, ka nav stingru ierobežojumu dalībnieku skaitam, kas pārstāv vienu uzņēmumu, kā arī dalība ir pieejama tikai ABSL Latvia biedru darbiniekiem.

17.01.2022. VEBINĀRS "VAI IERASTĀ DARBA ORGANIZĀCIJA PALĪDZ VAI TRAUCĒ SASNIEGT MŪSU MĒRĶUS"

17.Janvārī plkst.10:30-12:00 ABSL Latvia sadarbībā ar Harmodesk organizē vebināru un online simulāciju " Does the way we organize work support or hinder our targets?".

Vebināru un simulāciju vadīs IT nozares eksperts un Harmodesk & Positive Productivity CEO, Krzysztof Pimpicki, kurš sīkāk izklāstīs darba organizācijas veidus, kas ļauj efektivizēt ikdienas uzdevumu izpildi, caurskatāmību un atvieglot darbinieku noslodzi.

Aicinām pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2023. gada 16.janvārim.

28.11.2022. Vebinārs "ABSL Latvia īstenotais nodarbināto apmācības projekts ".

28.novembrī plkst.10:30-12:00 ABSL Latvia sadarbībā ar Ekonomikas ministriju organizē vebināru "ABSL Latvia īstenotais nodarbināto apmācības projekts ".

Diskusijā ABSL Latvia apmācību projekta eksperti un Ekonomikas ministrijas pārstāvji pastāstīs detlaizēti par priekšnoteikumiem un prasībām, lai uzņēmumi varētu piedalīties projektā, informēs par administratīvo procesu finansiālā atbalsta saņemšanai un apmēriem, izklāstīs projekta ietvaros pieejamās apmācību programmas, kā arī būs iespēja dzirdēt pieredzes no uzņēmumiem, kuri jau veiksmīgi izmanto programmu.

Aicinām pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2022. gada 27. novembrim.

03.11.2022. Vebinārs "Tipiskākās kļūdas, kas noved pie kiberincidenta".

3.novembrī plkst.10:00-11:30 ABSL Latvia sadarbībā ar CERT.LV organizē vebināru "Tipiskākās kļūdas, kas noved pie kiberincidenta".

Uz diskusiju, kā eksperts, mums pievienosies CERT.LV IT drošības speciālists Gints Mālkalnietis, kurš sīkāk pastāstīs par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem kiberdrošības jomā.

Aicinām pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2022. gada 1. novembrim.

07.09.2022. ABSL LATVIA vadītāju biznesa pusdienas ar LIAA Direktoru KASPARu ROŽKLANu

7.septembrī pulksten 14:00 ABSL Latvia organizē Biznesa Pusdienas nozares uzņēmumu vadītājiem, kuri pārstāv ABSL Latvia biedru organizācijas. Pasākums norisināsies Cabot Latvia telpās, Gustava Zemgala gatvē 74A.

Kā pusdienu viesis mums pievienosies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns, lai pārrunātu starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozares aktualitātes, iespējamos sadarbības punktus un nākotnes plānus.

27.05.2022. VEBINĀRS ''MACHINES THAT UNDERSTAND EMOTIONS''.

27.maijā plkst.11:00-12:30 ABSL Latvia sadarbībā ar asya.ai organizē vebināru " Machines that understand emotions".

Uz diskusiju, kā eksperts, mums pievienosies asya.ai CEO/CTO Dr. Ēvalds Urtāns, kurš sīkāk pastāstīs par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem mākslīgā intelekta pielietošanā dažādu pakalpojumu sniegšanā.

Aicinām pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2022. gada 26. maijam.

27.04.2022. VEBINĀRS "OFFICE MARKET HIGHLIGHTS AND ACTIVITIES - WHAT CAN BE EXPECTED IN THE NEAR FUTURE?"

27.aprīlī plkst.12:00-13:30 ABSL Latvia sadarbībā ar Colliers organizē vebināru " Office market highlights and activities – What can be expected in the near future?".

Uz diskusiju, kā eksperts, mums pievienosies Colliers partneris un Brokeru departamenta direktors Ēriks Bergmans, kurš sīkāk pastāstīs par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem Baltijas, Austrumeiropas un Ziemeļeiropas biroju tirgus sfērā.

Aicinām pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2022. gada 26. aprīlim.

04.02.2022. VEBINĀRS ''WORKING ON PUBLIC HOLIDAYS&OVERTIME - LEGAL ASPECTS''

4. Februārī, plkst. 11:00-12:30 ABSL Latvia sadarbībā ar Deloitte organizē vebināru "Working on public holidays & overtime - legal aspects".

Kā ekspertu aicināsim Deloitte zvērinatu advokātu Māri Paipu, kurš pastāstīs vairāk par to, kādi ir praktiskie un teorētiskie juridiskie aspekti nodarbinot darbiniekus brīvdienās un virsstundās.

Aicinām reģistrēt dalību pasākumā, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2022. gada 3.februārim.

24.09.2021. finanšu kluba vebinārs "finance shared services"

24. septembrī, plkst. 10:00-11:30 ABSL Latvia organizē FINANŠU KLUBA vebināru "Finance Shared Services - Getting To Know Your Industry Peers in Latvia".


Vebināra mērķis ir rast iespēju finanšu ekspertiem, kuri atbildīgi par finanšu dalīto pakalpojumu funkcijas pārvaldību Starptautiskajos biznesa pakalpojumu centros, iepazīties ar citiem kolēģiem šajā jomā, kā arī pārrunāt interesējošos, jomai specifiskos jautājumus.


VEBINĀRA NORISES PLĀNS:

10:00-11:00 Iepazīšanās prezentācijas (Circle K Business Centre, TietoEVRY, Containerships, Cabot Latvia, allnex Latvia); 11:00-11:30 Nozares virtuālā diskusija - iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus nozares ekspertiem no citiem uzņēmumiem.

Aicinām reģistrēt dalību pasākumā, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2021. gada 23. septembrim.

08.09.2021. ABSL BIZNESA BROKASTIS VADĪTĀJIEM

ABSL Latvia sadarbībā ar valodu tehnoloģiju uzņēmumu Tilde organizē Biznesa Brokastis nozares vadītājiem, kuri pārstāv ABSL Latvia biedru organizācijas. Pasākums tiks organizēts 8. septembrī, plkst.10:00-11:30, ārtelpās - Tilde biroja ēkas pagalmā Vienības gatvē 75A, Rīgā.


Pasākuma plāns:
- 10:00-10:15 "AI-Powered Solutions For GBS Centers" (Mārtiņš Sūna, Viktorija Kononova, Tilde)
- 10:15-10:30 "Innovation Is A Discipline" (Agur Jõgi, Deloitte Estonia)
- 10:30-11:00 "ABSL Power" ABSL Workshop
- 11:00-11:30 Networking

Aicinām reģistrēt dalību pasākumā, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 2021. gada 1. septembrim.

20.08.2021. vebinārs "rethinking and reshaping office design"

ABSL Latvia 20. augustā plkst.14:00-15:30 organizē vebināru par to, kādas izmaiņas biroja vidē pandēmijas ietekmē veikuši Rīgā bāzētie Starptautiskie biznesa pakalpojumu centri. Ņemot vērā, ka pandēmija ir ietekmējusi darbinieku paradumus strādāt klātienē, aktuāls ir jautājums par to, kā šobrīd mainās biroju loma, telpu iekārtojums, vai uzņēmumi ir tikai plānošanas fāzē vai nopietnas izmaiņas jau ir veiktas un ja tā, tad kādi ir galvenie secinājumi jeb mācību stundas.
Vebināru atklāsim ar divām prezentācijām:
 • O. Mihailova, Colliers darba vides risinājumu eksperte (Piemēri, kā uzņēmumi Rīgā ir pamainījuši biroja iekārtojumu/plānojumu)
 • I. Zvaigzne, Accenture Darba vides un nekustamā īpašuma vadītāja Baltijā (Pieredzes stāsts no nozares)
Vebināra otro daļu veltīsim neformālai nozares diskusijai. Šoreiz paneļdiskusijas dalībnieki būs paši vebināra apmeklētāji.

05.08.2021. vebinārs "procurement process mining"

ABSL Latvia sadarbībā ar Celonis organizē jau otro PROCUREMENT CLUB vebināru "Procurement Process Mining", kas norisināsies 5. augustā, plkst. 10:00-11:00,
MS Teams platformā.

Lai izzinātu datu analītiskas risinājumu ietekmi uz iepirkumu procesa efektivitāti biznesa pakalpojumu centros, esam uzaicinājuši Alexander Helfer no Celonis. Tāpat, lai sniegtu praktisku ieskatu tajā, kāda ir nozares uzņēmumu pieredze ieviešot process mining risinājumus, ar pieredzes stāstiem padalīsies I.Aizvakara no Atea Global Services un C. Torress-Rueda no LSG Group. Pievienojoties vebināram, uzzināsi vairāk par to, kā atrisināt lielākos izaicinājumus iepirkumu procesā, izmantojot process mining risinājumus. Samazinātas procesa izpildes izmaksas, laiks, kas tiek patērētas uz procesu izpildi, minimizēti ar iepirkumiem sistītie riski, kā arī citi būtiski uzlabojumi ir iespējami pateicoties tehnoloģiskiem risinājumiem, kas rūpējas par datu analītiku visā procesa gaitā un izmanto iegūtos novērojumus procesa uzlabojumiem.

02.07.2021. tiešsaistes transLācija facebook "Business services sector in latvia 2021 - report presentaTION"

Jūlija ieskaņā ABSL Latvia organizē pirmo nozares pārskata prezentācijas pasākumu, kura ietvaros tiks sniegta fokusēta informācija par visām pārskata sadaļām, atbildot uz jautājumiem par nozari raksturojošām tendencēm 2019. un 2020. gadā, kā arī attīstības prognozēm uz 2021. gadu. Fontes pārstāve Lelde Kalniņa iepazīstinās ar izmaiņām atalgojuma līmeņos un darbiniekiem nodrošinātajā labumu grozā. Z.Čulkstēnu (ERDA dibinātāja) pastāstīs par organizāciju centieniem uzlabot darbinieku kvalifikāciju un kas būtu darāms, lai šo jautājumu risinātu efektīvāk. Ēriks Bergmans (Colliers) iepazīstinās ar jaunāko informāciju biroja telpu jomā Rīgā. Lai uzzinātu vairāk par mākslīgā intelekta risinājumiem valodas tulkošanas pakalpojumos, esam uzaicinājuši pārstāvi no Tilde. Kā noslēdzošā prezentācija tiks sniegta no Elīnas Putniņas (Deloitte Latvia), pastāstot vairāk par to, kas pandēmijas ietekmē mainījies Starptautisko biznesa pakalpojumu centru novietņu izvēlē – vai lokācijai nākotnē būs nozīme?

17.06.2021. vebinārs "Physical and metal wellbeing at work"

ABSL Latvia sadarbībā Vesels Birojs organizē HR Club vebināru “Fiziskā un mentālā labbūtība darba vietā: šī brīža aktuālie jautājumi” 17. jūnijā, plkst. 10:00-11:30, MS Teams platformā.
Vebināra ietvaros atbildēsim uz šādiem jautājumiem:
 • Kas ir šī brīža “sarkanie karogi”, kuriem pievērst uzmanību. Dati un pieredze gan no darba ikdienas, gan pēdējā laika Latvijas un ārvalstu pētījumiem.
 • Labbūtības veicināšanas pasākumi: Kas strādā? Kas “pieklibo”? Kam pievērst uzmanību?
 • Daži praktiski ieteikumi vadītājiem komandas un personīgās labbūtības stiprināšanai.
Pēc ekspertu prezentācijas, turpināsim ar paneļdiskusiju, aicinot nozares HR pārstāvjus dalīties ar pieredzes stāstiem, ieviestajiem risinājumiem organizācijās, cenšoties uzlabot darbinieku labbūtību. 

14.05.2021. "executive club launching"

ABSL Latvia atklāj Starptautisko biznesa pakalpojumu nozares uzņēmumu vadītāju pieredzes dalīšanās Klubu, kas sniegs iespēju augstākā līmeņa vadītājiem savstarpēji iepazīties, pārrunāt interesējošos jautājumus, kas ir saistoši visai nozarei, kā arī aicināt uz diskusiju citus vadītājus par sev interesējošiem problēmu jautājumiem, tādā veidā gūstot viedokļus no nozares līderiem, kas ikdienā sastopas ar līdzīgām situācijām, ņemot vērā nozares specifiku.

Milzīgs paldies The Hackett Group pārstāvjiem, kas piedalījās pirmajā Vadītāju Kluba atklāšanas tiešsaistes pasākumā, prezentējot 10 galvenās prioritātes Starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozarē pasaulē 2021. gadā.

06.05.2021. VEBINĀRS  "TEAM BUILDING ACTIVITIES, STAFF WELLBEING, AND TAXATION"

ABSL Latvia sadarbībā ar stratēģisko partneri Deloitte organizē Personālvadības & Finanšu kluba vebināru

"Team building activities, staff wellbeing, and TAXATION" 

6. maijā plkst. 10:00-11:00, MS Teams platformā. Vebināra ietvaros Deloitte nodokļu eksperte A. Kļavinska pastāstīs par to, kā darba devēja organizētie kolektīva salidēšanas pasākumi un citi organizācijas sniegtie labumi darbiniekiem, rūpējoties par to labbūtību, ietekmē nodokļu pozīcijas.

Vebināra ietvaros atbildēsim arī uz auditorijas iesūtītajiem jautājumiem. Aicinām sazināties ar asociāciju, rakstot uz epastu: [email protected], lai pieteiktu dalību vebinārā. Dalība vebinārā pieejama tikai asociācijas biedru un stratēģisko partneru darbiniekiem.

15.04.2021. VEBINĀRS 
"REMOTE WORK-TAX&LEGAL ASPECTS"

ABSL Latvia sadarbībā ar Deloitte organizē Personālvadības & Finanšu kluba vebināru "Remote Work - Tax and Legal Aspects" 15. aprīlī, plkst. 10:00-11:00, MS Teams platformā.Vebināra ietvaros Deloitte ekspertes Ivita Samlaja un Aija Klavinska atbildēs uz sekojošajiem jautājumiem:

 • Kādi juridiskie jautājumi noteikti jāsakārto darbiniekiem strādājot no mājām, dārza vai citas valsts?
 • Ko uzskaitē un nodokļos darīt ar dažādiem apmaksātajiem darbinieku izdevumiem?
 • Kā uzņēmuma nodokļu pozīciju var ietekmēt nepārraudzīta darbinieku mobilitāte?
Aicinām sazināties ar asociāciju, rakstot uz epastu: [email protected], lai pieteiktu dalību vebinārā.


Dalība vebinārā pieejama tikai asociācijas biedru un stratēģisko partneru darbiniekiem.

29.03.2021. ABSL LATVIA IKGADĒJĀ VISPĀRĒJĀ SANĀKSME

Marta izskaņā norisināsies ABSL Latvija Ikgadējā vispārējā sanāksme, kura notiks tiešsaistes formātā. Sanāksmes ietvaros plānots atskatīties uz paveikto 2020. gadā un pārrunāt nozares asociācijas plānus 2021, kā arī paziņot jaunievēlēto asociācijas valdi, kura turpmākos divus gadus būs cieši iesaistīta asociācijas virzībā.

Valdes vēlēšanas norisinājās no 22.-26. martam. Katrs asociācijas biedrs varēja nodot balsi, izvēloties 7 atbilstošānos kandidātus ABSL Latvia valdei.

ABSL Latvia valdes pārstāvji ir atbildīgi piedalīties asociācijas ikmēneša valdes sanāksmēs, lai kopīgi lemtu par nozares asociācijas turpmāko virzību, attīstības plāniem, iniciatīvām.

26.03.2021. VEBINĀRS "MANDATORY DISCLOSURE RULES"

ABSL Latvia sadarbībā ar Deloitte organizē šajā gadā pirmo Finanšu kluba vebināru "Mandatory Disclosure Rules (DAC6)" 26. martā, plkst. 10:00-11:00, MS Teams platfromā, kurā kā jomas eksperte piedalīsies Aija Kļavinska, Nodokļu departamenta Vecākā vadītāja - Deloitte Latvia.

Vebināra ietvaros tiks apskatīti sekojošie jautājumi:

 • Juridiskais ietvars – ES direktīva & vietējais regulējums;
 • Nozīmīgi datumi un laika rāmis;
 • Ko tieši reportēt? – pārrobežu vienošanās, kas atbilst noteiktiem kritērijiem;
 • Kurš ir atbildīgs reportēt – starpnieki – kurā brīdī mūsu atbildība?
 • Pirmais robežslieksnis – labumu tests – nodokļu priekšrocības vs sekas;
 • Kāpēc jāreportē – Hallmarks ABCDE;
 • Kā reportēt – informācija EDS

26.02.2021. VEBINĀRS "CUSTOMER SERVICE CLUB KICK-OFF"

ABSL Latvia organizē pirmo CUSTOMER SERVICE KICK-OFF vebināru 26. februārī, plkst. 15:00-16:00, MS Teams.

Vebināra ietvaros aicināsim sešu Starptautisko biznesa pakalpojumu centru klientu servisa ekspertus pastāstīt par to, kā klientu serviss kā atbalsta funkcija izskatās viņu pārstāvētajās organizācijās, kas ir galvenie izaicinājumi, ar kādām valstīm strādājam un cik tālu esam tikuši ar automatizācijas risinājumiem.

Klientu servisa jomas eksperti, kuri piedalīsies ar prezentācijām:

 • Roberts Slaukstins, Cabot Latvia
 • Anna Demidova, MSC Shared Service Center Riga
 • Dace Lodzina, Circle K Business Centre
 • Zigmars Vestfals, Airo Catering Services Latvija (LSG Group)
 • Erika Mezmale, allnex Latvia
 • Ilona Safonova, Solvay Business Services - Riga

25.02.2021. VEBINĀRS "DARBINIEKU DATU AIZSARDZĪBA"

ABSL Latvia
vebinārs “What GDPR means for Employee Data?” sadarbībā ar
Deloitte
tiks organizēts 25. februārī, plkst. 11:00-12:00.

Deloitte
asociētā partnere Ivita Samlaja dalīsies ar pieredzi par darbinieku personas datu apstrādes praktiskajiem aspektiem. Bieži vien uzņēmumos ir pārdomāta klientu datu apstrādes aizsardzības politika, bet ir aizmirsts pievērst uzmanību darbinieku datu apstrādei un aizsardzībai. Personas datu aizsardzība ir attiecināma gan uz klientu, gan uz darbinieku datiem un par datu drošības procesu neievērošanu Eiropas savienībā ir noteikti liela apmēra naudas sodi. Ivita sniegs ieskatu tajā, kam jāpievērš uzmanība darbā ar darbinieku datiem, kā arī dalīsies ar pieredzes stāstiem.

Pēc eksperta prezentācijas tiks organizēta paneļdiskusija ar industrijas pārstāvjiem, lai kopīgi izrunātu galvenos izaicinājumus un gūtās mācībstundas, ieviešot darbinieku datu aizsardzības pasākumus uzņēmumā.

27.01.2021. VEBNĀRS "HR ANALYTICS - EMPLOYEE RETENTION"

📣
ABSL Latvia
sadarbībā ar
Deloitte
organizē noslēdzošo HR Analytics vebināru 27. janvārī, plkst. 🕙10:00-11:00. Šajā reizē mēs pievērsīsimies jautājumiem saistītiem ar darbinieku motivēšanu un noturēšanu. Deloitte eksperti no Čehijas prezentēs dažādus cilvēkresursu datu analītikas risinājumus, ar kuru palīdzību iespējams samazināt darbinieku rotācijas radītājus.


Vebināra norises plāns:
📌10:00-10:20 Cilvēkresursu datu analītikas risinājumi darbinieku noturēšanai (Vaclav Plevka, Analytics & Cognitive | Consulting - Deloitte Čehija; Ondrej Prerovsky, Senior Manager HR Cloud - Deloitte Čehija)
📌10:20-10:30 Kā noturēt darbiniekus – Case Study (Pārsla Baško, Biznesa partnere -
ERDA
)
📌10:30-11:00 Paneļdiskusija ar nozares uzņēmumiem

10.12.2020. VEBINĀRS "EXPLORING POST-COVID WORKPLACE"

ABSL Latvia
sadarbībā ar
Colliers International
10. decembrī, plkst.10:00-11:00, organizē vebināru: “Exploring the Post-COVID Workplace-the NEXT experience”.

Uzņēmumiem plānot uzlabojumus darba vidē ir grūtāk kā jebkad iepriekš, ņemot vērā Covid19 ieviestās izmaiņas attiecībā uz darbinieku paradumiem strādāt attālināti. Cik lielā mērā darbinieki būs gatavi atgriezties birojos, kādas ir ekspektācijas attiecībā uz darba vidi birojā un kā mēs plānosim savu darba izpildi nākotnē?


Colliers International darba vides risinājumu eksperti Olga Mihailova un Sven Moller vebināra ietvaros pastāstīs par to, kas līdz šim ir atklāts, risinot šo jautājumu, kādu nostāju pauž biznesa pakalpojumu centri Eiropā un kādi ir secinājumi un iespējamie scenāriji attiecībā uz darba vides veidošanu paredzamā nākotnē.


05.11.2020. VEBINĀRS "HR ANALYTICS - PERFORMANCE"

ABSL Latvia sadarbībā ar Deloitte organizē otro HR Analytics vebināru 5. novembrī, plkst. 10:00-11:30, MS Teams platformā. 🚀📊
Ņemot vērā esošos apstākļus saistībā ar pandēmijas situāciju pasaulē un tās ietekmi uz biznesu, šis ir laiks, kad vairums uzņēmumi izvēlas ieviest vai uzlabot darbinieku snieguma analītikas risinājumus, lai veicinātu darbības efektivitāti. 📈

🖐Vebināra plāns:
🔸10:00-10:40 Performance Analytics (Vaclav Plevka Analytics&Cognitive|Consulting at Deloitte; Ondrej Prerovsky HR Cloud|Consulting at Deloitte), Q&A
🔸10:40-11:00 Tools used to monitor and improve performance (Pārsla Baško, Business Partner, ERDA) Q&A
🔸11:00-11:30 Panel Discussion with industry leaders moderated by Ondrej Prerovsky

25.09.2020. VEBINĀRS "HR ANALYTICS - RECRUITMENT"

🔜
ABSL Latvia
sadarbībā ar
Deloitte
organizē pirmo HR Analytics vebināru ar fokusu uz talantu atlasi.

25. Septembris I 10:00- 11:00 I MS Teams

Ar datu analītikas risinājumu palīdzību personāla atlases organizēšanā iespējams būtiski samazināt patērēto laiku un izmaksas, kas saistītas ar īstā kandidāta meklējumiem, kā arī uzlabo šo procesu kopumā, ļaujot izvērtēt tos faktorus, kāpēc un kurā brīdī potenciālie darbinieki atsaka savu kandidatūru un kas ir tās kopīgās iezīmes, kas raksturo labākos kandidātus.

Semināra plāns:
🔸10:00-10:30 HR Analytics personāla atlasē (Vaclav Plevka, Simona Pirva, Deloitte Czech Republic)
🔸10:30-10:45 Risinājumi veiksmīgai un efektīvai personāla atlasei (Zane Čulkstēna, ERDA)
🔸10:45-11:00 Pieredzes stāsts no nozares (Toms Galins, DNB Bank ASA).

27.08.2020. VEBINĀRS "VESELĪBAS VADĪBAS STRATĒĢIJA"

ABSL Latvia sadarbībā ar Māri Žundu organizē vebināru "Veselības vadības stratēģija biznesa pakalpojumu centros". 27. augusts  I 10:00-11:00 I (MS Teams Platform)

Atklājot vebināru, ABSL Latvia prezentēs nozares aptaujas datus par fizisko un mentālo veselību biznesa pakalpojumu centros un kādi instrumenti tiek izmantoti, lai parūpētos par darbinieku veselību.

Māris Žunda ir biohacking.lv un rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi IT jomā starptautiskā uzņēmumā. Daudzus gadus praktizējot dažādas pieejas, Māris ir kļuvis par sevis labāko versiju un šobrīd palīdz arī citiem būtiski uzlabot savu dzīves kvalitāti. 

Cik tālu iet veselības jautājumos darba vidē? Peļņa vai veselība? Kāda stratēģija un kāpēc? Kurp mēs soļojam veselības jomas izpratnē?

05.08.2020. TIEŠSAISTES DISKUSIJA "KĀPĒC RĪGA ATPALIEK NO VIĻŅAS PAR 10 GADIEM?"

Diskusijas galvenie temati:

 • investīciju piesaiste Rīgai pakalpojumu eksporta un nekustamā īpašuma jomā;
 • bezdarbnieku pārkvalificēšana darbam eksporta pakalpojumu nozarē;
 • biroju kā pakalpojumu eksporta infrastruktūras attīstība Rīgā;

30.07.2020. FINANŠU KLUBA VEBINĀRS "RPA IN FINANCE AND ACCOUNTING"

ABSL Latvia organizē vebināru - " Finanšu un grāmatvedības procesu automatizācija un robotizācija" 30. jūlijā, plkst. 10:00 - 11:00, MS Teams platformā. Tā ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par to, kā citi dalīto pakalpojumu centri izmanto automatizācijas risinājumus, lai digitalizētu grāmatvedības procesus.

01.07.2020. VEBINĀRS "QUALITY STANDARDS FOR GBSC"

1. jūlijā, plkst 10:00-11:30, ABSL Latvia organizē vebināru (Microsoft Teams) par kvalitātes vadības standartu ieviešanu un to uzturēšanu biznesa pakalpojumu centros.

 • Agnese Alksne kā biznesa attīstības vadītāja BMTrada savā ikdienas darbā atbalsta uzņēmumus, tiem ieejot jaunos tirgos, kā arī rūpējas par procesu efektivitāti caur dažādām kvalitātes sertifikācijas iespējām.
 • Dzintars Putnis ir vadības konsultants, kuram ir vairāk nekā 18 gadu pieredze kvalitātes kontroles vadībā, biznesa plānošanā un attīstībā, procesu efektivitātes uzlabojumu veikšanā, kā arī organizāciju vadības sistēmu ieviešanā un uzturēšanā.

Pēc ekspertu prezentācijām, pāriesim uz paneļdiskusiju, aicinot sekojošos runātājus - Kalvis Bukeika (Datu & Kvalitātes Analītiķis, Cabot Latvia) Alise Vilka (Vadītāja, ATEA Global Business Services, Natalija Zaiceva (Risku Konsultāciju Vadītāja, Deloitte Latvia).

20.05.2020. "KĀ PIESAISTĪT 10 TŪKSTOŠUS DARBAVIETU?"

ABSL Latvia izstrādājusi biznesa pakalpojumu nozares pārskatu Latvijā, kas sniedz atbildes uz jautājumiem saistītiem ar biznesa vides pilnveidošanu. Ņemot vērā, ka gan Eiropas, gan Āzijas valstu reģionu līmenī notiek sīva konkurence par investoru piesaisti starptautisko biznesa pakalpojumu nozarē, EY Latvia asociētā partnere Zane Caune sniegs ieskatu virzieniem, kuros Latvija var būt konkurētspējīga salīdzinājumā ar citām valsīm.